БРИТАНІЯ ОГОЛОСИТЬ ПРО НОВИЙ ВЕЛИКИЙ ПАКЕТ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ

Британія оголосить про новий великий пакет фінансування для України, який охоплюватиме додаткові боєприпаси та бойові машини, а також 50 млн фунтів стерлінгів (64,7 млн доларів США) на ремонт військової техніки та підтримку нового реабілітаційного центру для поранених.

Про це 12 липня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на CNN.

У Лондоні також зазначили, що партнери з G7, як очікується, погодять у середу міжнародні рамки для довгострокових заходів безпеки України, що «визначать, як союзники підтримуватимуть Україну протягом наступних років, аби покласти край війні, стримувати й реагувати на будь-які майбутні напади».

«Уперше так багато країн узгодили з іншою країною всеосяжну довгострокову угоду про безпеку такого роду», – заявили на Даунінг-стріт.

Після спільної декларації, яку буде оголошено в середу, партнери G7 «нададуть більше озброєння, збільшать і прискорять обмін розвідданими, посилять захист від кібер- та гібридних загроз, розширять навчальні програми та тренування військових, а також розвиватимуть промислову базу України», – ідеться в заяві.

Останній пакет фінансування від британського уряду включатиме: додаткові боєприпаси для Challenger 2, понад 70 бойових та логістичних машин, зокрема бойові гусеничні машини розвідки. Велика Британія також забезпечить фінансування реабілітаційного центру для українських військових, які отримали поранення в бою.

«Оскільки Україна досягає стратегічного прогресу у своєму контрнаступі, а деградація російських військ починає впливати на путінську лінію фронту, ми посилюємо наші офіційні домовленості щодо захисту України в довгостроковій перспективі», — заявив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак у своїй заяві.

 

Поделиться публикацией