АРМІЯ США ШУКАЄ ДЕШЕВІ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ДРОНИ

Армія Сполучених Штатів шукає дешевий дрон для тренувань особового складу та проведення різних операцій. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель США, передав “Мілітарний”.

Дрон повинен коштувати до 3 тисяч доларів, мати електрооптичний та тепловий режими камери. Тривалість польоту повинна складати близько 30 хвилин, а дальність – від 1 до 5 кілометрів. У тендері зазначено, що дрон може бути як комерційною моделлю, так і бути окремою розробкою. Крім того, постачальники повинні включити у комплект все супутнє обладнання, серед якого пульт управління, батареї, кабелі, запасні частини та інструкцію з експлуатації. Компанії-учасники мають до 22 листопада подати свої пропозиції, включаючи детальний опис дрона та його характеристики. Необхідно також надати технічні характеристики каналу передачі даних, радіостанції, шифрування даних, доступні режими польоту та будь-які додаткові функції, що підтримують розвідку, спостереження та захоплення цілей. Після оцінки заявок, армія відбере постачальників, дрони яких підуть у наступні етапи конкурсу, під час яких виробники продемонструють можливості їхніх виробів.

У жовтні “Мілітарний” повідомляв, що армія США просувається вперед у програмі створення безпілотників-бомбардувальників українського типу. Американські військові обрали компанії для демонстрації обладнання для озброєння невеликих комерційних дронів. Протягом 8-12 місяців дві компанії продемонструють механізми для скидання низки боєприпасів. Механізми мають дозволяти безпечно прикріплювати та від’єднувати боєприпаси.

Поделиться публикацией