АМЕРИКАНСЬКИЙ ОБОРОННИЙ БІЗНЕС ГОТОВИЙ БІЛЬШЕ ВЗАЄМОДІЯТИ З УКРАЇНОЮ — ПРЕЗИДЕНТ USUBC

Американський бізнес, пов’язаний з військовою індустрією, готовий постачати в Україну через міноборони США більше оборонного озброєння і послуг як на сухопутному, так і на морському напрямах, враховуючи нинішню агресію РФ в Азовському морі. Про це повідомив 16 жовтня ц.р у коментарі Укрінформу президент Американсько-Української Ділової Ради Морган Вільямс під час конференції в Вашингтоні щодо взаємодії країн у галузі військової індустрії.

 

Як зазначив Вільямс, співробітництво між країнами в галузі безпеки й оборони зараз зосереджується, головним чином, на постачанні наземних систем.

«Я би сказав, це (продукція – ред.) для наземних операцій, для дій сухопутних військ», — зауважив президент Американсько-Української Ділової Ради.

У цьому зв’язку він згадав про постачання 80-ти бронемашин Hamvee в Україну. «І це лише початок, ми очікуємо на більшу кооперацію (між оборонними відомствами України і США – ред.) за участі американської приватної оборонної індустрії», — підкреслив президент USUBC.

Він також навів приклад передачі в Україну двох кораблів Берегової охорони США, що стало можливим завдяки прямому контракту між міноборони двох країн.

«На нашу думку, існує потреба в набагато більш тісному співробітництві (з Україною – ред.) і в галузі морської охорони – через ситуацію в Азовському й Чорному морях», — підкреслив Вільямс.

Він також висловив сподівання на встановлення більшої кооперації в Україні між урядом і бізнесом, пов’язаним з оборонною галуззю.

Як зауважив президент USUBC, що в нинішніх умовах Україна потребує більше оборонних можливостей для стримання російської агресії в регіоні.

 

Поделиться публикацией