RHEINMETALL ВЖЕ ГОТУЄ УГОДИ ДЛЯ РОЗГОРТАННЯ ВИРОБНИЦТВ В УКРАЇНІ — Handelsblatt

Один з найпотужніший європейських виробників озброєння, німецька компанія Rheinmetall активізує реалізацію ідеї виробництва в Україні широкої номенклатури військової продукції, включно новітніх танків та сучасних боєприпасів. Скоріш за усе, проєкти можуть бути запущені після завершення гарячої фази війни, однак стало відомо, що вже нині Rheinmetall готується укласти угоди щодо створення спільних підприємств з українськими виробниками.

Як повідомив Handelsblatt, перші угоди Rheinmetall може укласти вже протягом найближчих тижнів — так повідомив генеральний директор компанії Армін Паппергер (Armin Papperger). Згідно з його словами, це дасть «Україні можливість захистити себе в середньостроковій і довгостроковій перспективі», при цьому роль інвестора у нові підприємства відіграє й сама Україна. Загалом обсяг інвестицій оцінено у 200 млн євро.

Новий танк від Rheinmetall KF51 Panther наразі представлений як прототип. Відомо про встановлення на шасі Leopard ІІ нової башти. При цьому фахівці не виключають, що в Україні Rheinmetall шукатиме нові технологічні рішення, в тому числі, для гусенічної бази для своєї башти. Адже Україна залишається відомим танкобудівним центром, а саме моторно-трансмісійні відділення біли родзинкою бронетанкобудування.

Крім того, плани Rheinmetall включають і створеня нових систем протиповітряної оборони. Як відомо, наявну розробку компанії — систему ППО Skynex з програмованими боєприпасами, що вибухають поряд з ціллю з високою точністю, Україна вже отримала.

Відомо, що 31 березня 2023 року Президент України Володимир Зеленський зустрівся із делегацією німецького оборонно-промислового концерну Rheinmetall AG на чолі з головою правління Арміном Паппергером та обговорив питання поглиблення співпраці.

Поделиться публикацией