JAVELIN Є ОДНИМ З НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИХ ПРОТИТАНКОВИХ ЗАСОБІВ У СВІТІ – РОЗРОБНИКИ

Протитанковий ракетний комплекс FGM-148 Javelin є одним з найбільш надійних протитанкових засобів у світі – так, його надійність становить 94%, тобто він має мізерну кількість випадків неспрацьовування ракет, та може служити десятиліттями, стверджує один з розробників ПТРК.

Таку інформацію 16 вересня ц.р. повідомив портал DT,UA посилаючись на повідомлення  американської компанії Raytheon на своєму сайті.

«Javelin випробуваний у бойових умовах і має надійність більше 94 відсотків. Він може бути розгорнутий з декількох платформ і використовуватися у будь-яких погодних, денних або нічних операціях. Також розроблені та продемонстровані дистанційні пускові установки для наземних транспортних засобів», – сказано в повідомленні.

При цьому наголошується, що експлуатувати ПТРК збираються до 2050 року.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що на початку березня минулого року Державний департамент США схвалив передачу Україні 37 протитанкових комплексів Javelin і 210 ракет до них на 47 млн доларів.

Також повідомлялося про те, що поставки американських ПТРК в Україну забезпечені на умовах, що оборонне озброєння не буде використовуватися на лінії зіткнення в зоні бойових дій в Донбасі.

Поделиться публикацией