GENERAL DYNAMICS ПОСТАЧАТИМЕ АРІМЇ США РОБОТІВ ДЛЯ ДОСТАВКИ БОЄПРИПАСІВ

Завершився тендер SMET щодо розробки наземних військових роботів, які зможуть доставляти боєприпаси, спорядження та провізію для армії США. Його переможцем стала компанія General Dynamics Land Systems з роботом MUTT.

Тендер SMET був оголошений в 2017 році, згідно з його умовами, переможець повинен розробити наземного робота, здатного перевозити більше 454 кг і працювати без перерви до 72 годин, повідомило видання Defense News.

У тендері спочатку взяли участь такі компанії як: HDT Expeditionary Systems, Applied Research Associates / Polaris Defense, Howe & Howe і General Dynamics Land Systems.

Робот MUTT може поставлятися в колісної і в гусеничної версії. Він здатний переміщати вантажі загальною вагою до 544 кг. Його власна маса становить 1,4 тони. На одному заряді робот може подолати до 9,6 км.

На озброєння армії США будуть прийняті бойові роботи в 2028 року. Розробку і постачання роботів здійснюватимуть чотири консорціуми. Готовність перших чотирьох дослідних зразків запланована до другого кварталу 2020 року.

Поделиться публикацией