DIAMOND DEFENSE SYSTEMS СТВОРИЛА МОДУЛЬ ДЛЯ ТОЧНОГО НАВЕДЕННЯ ОЗБРОЄННЯ

Українська компанія Diamond Defense Systems створила універсальний дистанційно-керований модуль ACHILLES для точного наведення озброєння різного базування та застосування, у т.ч., стандарту NATO, в кооперації із іншими провідними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

Таку інформацію 21 серпня в інтерв’ю інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр генеральний директор Diamond Defense Systems Сергій Скурський.

Зокрема, він додав, що інший напрямок розвитку зазначеного винаходу – пристрій точної механіки для застосування у відкритому Космосі.

«В цьому напряму нашою Командою направлені до NASA  та CSA запрошення та презентації зазначеного проекту з метою здійснення їх оцінки та подальшого інвестування з боку US Government, спонсорами та науковими інституціями США», — заявив співрозмовник агентства.

Окрім цього, генеральний директор повідомив, що Kikstarter.com  прийняв їх інвестиційний проект щодо створення масштабної дистанційно-керованої моделі пристрою для роботизованого комплексу космічного маніпулятора в рамках майбутніх міжнародних космічних місій з освоєння Місяця та Марсу. Старт проекту запланований на двадцяті числа поточного місяця.

Поделиться публикацией