В РФ ПОЧАЛИ ГОТУВАТИ РОЗРАХУНКИ ДЛЯ ЗРК С-350

В Росії почали готувати розрахунки для зенітних ракетних комплексів (ЗРК) С-350 «Витязь».

Про це 12 серпня ц.р. повідомив портал Мілітарний.

Полковий комплект системи до кінця цього року надійде у межуючий з Україною південний військовий округ Росії.

Інформацію про майбутнє переозброєння розказав командувач 4-ї армії ВПС та ППО південного військового округу Ніколай Гостєв.

В найближчий час очікується надходження в один з полків нової зенітної ракетної системи С-350 «Витязь». Бойові розрахунки вже проходять навчання для її експлуатації, – розказав генерал-лейтенант.

У травні про майбутнє переозброєння частини, розташованої у Краснодарському краї, повідомив командувач округом Алєксандр Дворніков.

Тоді він не уточнював конкретний підрозділ та терміни завершення процесу.

Росіяни мають наміри з 2021 по 2027 року отримати на озброєння повітряно-космічних сил 12 дивізіонів зенітних ракетних комплексів С-350.

Всі нові зенітні ракетні комплекси мають надійти до п’яти полків протиповітряної оборони.

С-350 «Витязь» – це ЗРК середньої дальності, який здатний уражати пілотовану авіацію (літаки, гелікоптери), дрони, а також крилаті та балістичні ракети, у тому числі низьколітаючі цілі.

У війська зенітний комплекс має замінити системи радянського виробництва, такі як С-300ПС та Бук-М1-2.

Максимальна кількість одночасно аеродинамічних цілей які можуть уражати ракети запущені з «Витязь» – 16, балістичних – 12. Максимальна дальність ураження – 60 км, висота – 30 км. Час розгортання системи в бойове положення – 5 хвилин.

Поделиться публикацией