15000 ПРИЗОВНИКІВ СТРОКОВОЇ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ НАБЕРУТЬ ВОСЕНИ СИЛИ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У ході осінньої призовної кампанії, яка стартує з 1 жовтня, планують залучити понад 15000 призовників строкової військової служби. Відправляти в зону проведення операції об’єднаних сил їх не будуть. Про це заявив заступник начальника штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Геннадій Долгашев.

Триватиме ця кампанія до 31 грудня. 9000 чоловік мають намір залучити в Збройні сили, 4400 — у Нацгвардію, 1000 — в Держприкордонслужбу, 800 — у Держспецслужбу транспорту. Вік призовників від 20 до 27 років.

Долгашев уточнив, що відстрочка від призову надається за станом здоров’я на один рік, також для отримання освіти та професійної діяльності. Крім того, відстрочка може бути надана у зв’язку з непрацездатністю родичів і наявністю дитини до 3 років. І нагадав, що, згідно указу від вересня 2014 року, військові строкової служби до проведення ООС не залучаються.

Також він нагадав, що призовники зобов’язані з’явитися до військкоматів при отриманні повістки, а невиконання військового обов’язку тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, що екс-президент Петро Порошенко підписав указ від 30 січня про терміни звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів у 2019 році.

Також указом визначені терміни чергових призовів на строкову військову службу в квітні-червні і жовтні-грудні. Призову на строкову службу підлягають молоді люди, яким виповнилося 20 років, а також юнаки до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Поделиться публикацией