13 ЛИПНЯ БУДЕ РОЗГЛЯНУТО ЗАКОНОПРОЕКТ №2412-Д ПРО РОЗВІДКУ

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки планує 13 липня додатково розглянути в другому читанні законопроект №2412-д про розвідку.

Про це йдеться на сайті відповідного комітету.

Зазначено, що проект закону розглянуть в закритому режимі.

На сайті також повідомляється про те, що 9 липня відбулося засідання комітету, під час якого народні депутати заслухали інформацію голови Міноборони Андрія Тарана і його заступників.

«Комітет заслухав інформацію міністра оборони України та його заступників, в тому числі про плани щодо подальшого реформування і розвитку Збройних Сил України, загроз національній безпеці, будівництва корвета проекту 58250, соціального захисту військовослужбовців, перевірки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, напрацювання законопроектів щодо військовоЇ поліції, а також про внесення змін до Закону України «про національну безпеку України», — йдеться в повідомленні.

Також гендиректор новоствореного Директорату політики в сфері оборони Міноборони поінформував про перспективи роботи органу.

16 січня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про розвідку. Тоді за документ проголосували 233 парламентаря.

У пояснювальній записці йдеться про те, що законопроект спрямований на вдосконалення правових та організаційних засад функціонування розвідки, діяльності розвідувальних органів України та інших суб’єктів розвідувального співтовариства, підвищення ефективності їх взаємодії. Також документ повинен забезпечити соціальний і правовий захист співробітників розвідувальних органів та осіб, залучених до конфіденційного співробітництва з цими органами. Він повинен замінити чинний зараз Закон України «Про розвідувальні органи України».

Поделиться публикацией