ІСНУЄ ПРОБЛЕМА СТОСУНКІВ У ВІЙСЬКОВИХ КОЛЕКТИВАХ – НАЧАЛЬНИК ГЕНШТАБУ ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак вважає, що однією з основних проблем у ЗСУ є «нездорові стосунки» між військовослужбовцями. Про це він сказав 17 червня в інтерв’ю «Донбас.Реалії».

«Проблема, яку я бачу, — проблема стосунків у військових колективах. Ми збирали заступників командирів з морально-психологічного забезпечення… Тих, які мають знати усі проблеми, якими живуть їхні підлеглі. Я сьогодні розумію, що тут є якісь недопрацювання… Коли солдат має проблему чи бачить проблему, чи порушення, і йде не до свого командира, щоб повідомити про це, а телефонує волонтерам чи ще комусь, і щоб її вирішити, треба «зайти наверх», щоб «зверху» це питання вирішили… Я так розумію, що в колективі при цьому — нездорові стосунки, потрібно їх змінити», — сказав Хомчак.

За його словами, кадрові перепризначення не в змозі вирішити основні проблеми у лавах ЗСУ.

«Оцінка результатів перевірки має бути не те, що я когось перепризначив — 10-20-30 посадовців різних рівнів. Основне завдання не просто усіх познімати. Це ж не піар, це — робота. Головне не втратити управління, не зламати правильну систему, що працює, а підкоригувати її. І це не означає, що треба усіх звільняти. І, якщо мене хтось не зрозуміє і не змінить стосунки — на усіх рівнях, як вони повинні відбуватися, — звичайно, будуть кадрові рішення», — сказав Хомчак.

Нагадаємо, начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак виступає проти переговорів з бойовиками на окупованому Донбасі.

Поделиться публикацией