ІЗ 138 ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ВХОДЯТЬ В ДК «УКРОБОРОНПРОМ» Є ЛИШЕ 20 ЕФЕКТИВНИХ

Підприємства державного концерну «Укроборонпром» хочуть об’єднати в одну юридичну особу вже наступного року. Водночас із 138 підприємств, що входять в концерн, фактично 90 «живих» і лише 20 «умовно ефективних».

Про це повідомив 13 листопада ц.р. DT,UA посилаючись на заяву в інтерв’ю Bihus.Info директора Департаменту закупівель «Укроборонпрому» Надія Бігун.

«Ідея, яка формується нашою командою — це те, що концерн і підприємства концерну фактично мають стати однією структурою, яка працює на загальні цілі, які стоять перед цим підприємством», — пояснила Бігун.

Вона також припустила, що в процесі корпоратизації можуть виникнути чотири дивізіони — авіа, бронетанковий, високоточний та суднобудівний.

«Можливо, це має бути чотири таких великих шматка, чотири таких підприємства. Проте без об’єднання зусиль, без того, щоб підприємства одне з одним працювали на загальні цілі, замість того, щоб конкурувати між собою і топити один одного, я думаю, що просто у багатьох галузей немає шансів вижити», — зазначила представниця «Укроборонпрому».

Вона також розповіла, що корпоратизація «Укроборонпрому» також автоматично переведе всі нетаємні закупівлі концерну на Prozorro, бо наразі підприємства концерну не потрапляють під дію закону «Про публічні закупівлі».

За словами Надії Бігун, амбітні плани нової команди — провести корпоратизацію концерну наступного року.

«Ми або зробимо наступного року, або не зробимо взагалі», — резюмувала заступниця Абромавічуса.

Поделиться публикацией