ЩЕ ОДИН ДРОН-ПЕРЕХОПЛЮВАЧ БАК: ЯК РОЗРОБНИКИ НАМАГАЮТЬСЯ ВПЛИНУТИ НА РОЗВИТОК БЕЗПІЛОТНИКІВ

Ens Dynamics представив своє рішення для захисту від дронів, WASP MK4. Цей дрон-перехоплювач призначений для боротьби з зростаючою загрозою, що походить від БПЛА, забезпечуючи ефективний та економічний механізм захисту критично важливої ​​інфраструктури.

WASP MK4, керований перехоплювач дронів з електричним приводом, оснащений бортовим оптичним датчиком, що забезпечує покращене виявлення, класифікацію та відстеження цілей за допомогою штучного інтелекту. Система управляється командами та має функцію блокування після запуску шукача ЕО, що робить її зручною та ефективною. Його простота та зручність використання вимагають мінімального навчання операторів, що у поєднанні з його економічною ефективністю робить його конкурентоспроможною альтернативою традиційним рішенням на базі ракет.

WASP MK4 має дальність перехоплення до 5 кілометрів, розвиває швидкість до 80 метрів за секунду. Він оснащений боєголовкою з неконтактним підривником або може розраховувати на кінетичний удар залежно від вимог місії. Перехоплювач легкий, загальна вага до 0,5 кг.

WASP MK4 можна запустити за допомогою програми запуску Ens Dynamics HIVE або інтегрувати у платформу клієнта. Кожна пускова установка HIVE компактна, її розміри становлять 20 x 20 x 50 см, а при інтеграції з системою радіолокації можна об’єднати до 64 пускових установок і керувати ними одним оператором.

WASP MK4 може проводитися у великих кількостях із використанням сучасних технологій децентралізованого виробництва. Цей метод виробництва гарантує, що систему можна буде швидко розгорнути задоволення оборонних потреб. Крім того, WASP MK4 включає функцію переривання місії, що надає операторам гнучкість під час бойових дій.

Поделиться публикацией