ЧЕРКАСЬКИЙ «ФОТОПРИЛАД» БЕРЕ УЧАСТЬ У НИЗЦІ ДКР ДЛЯ РОЗВИТКУ ОТРК, РСЗВ ТА ТАНКІВ

НВК «Фотоприлад», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відзвітувався про проведення робіт у рамках ДКР «Краб» (Т-64), «Бастіон» (Оплот), «Тайфун-1» (Град), а також ряду робіт для іноземних замовників.

 

Зокрема, як повідовив ресурс Ukrainian Military Pages, в інтересах Міноборони України впродовж минулого року черкаське підприємство в якості співвиконавця виконувало:

 

Складові частини дослідно-конструкторської роботи (СЧ ДКР) «Краб»: Розробка конструкторської документації (КД) на модернізацію танка Т-64Б (Т-64БВ) (обсяг витрат – 2 028 955 грн):

«Розробка аналогу виробу 1Г46М2 із застосуванням сучасної елементної бази», шифр «Краб-1Г46М2»;

«Розробка аналогу виробу ПТТ-2-1М із застосуванням сучасної елементної бази», шифр «Краб-ПТТ-2-1М»;

«Розробка аналогу виробу ПНК-4СRМ із застосуванням сучасної елементної бази», шифр «Краб-ПНК-4СRМ»;

Зазначається, що розробка СЧ ДКР «Краб» дозволить освоїти виробництво приладів без компонентів виробництва РФ та надалі забезпечити роботу для працівників ЦКБ «Сокіл» (входить до складу НВК «Фотоприлад») шляхом авторського супроводу дослідних зразків зазначених приладів.

 

СЧ ДКР «Тайфун-1-Вз» щодо розробки КД на підривач МРВ-У для реактивних снарядів РСЗВ «Град» (обсяг витрат – 654 319 грн), що має створити можливості для серійного виробництва підривників в Україні.

Також планується виконання робіт в рамках нових контрактів:

 

з ХКБМ на виконання СЧ ДКР «Бастіон» щодо модернізації прицільних комплексів ПНК-6 для БМ «Оплот»;

з КБ «Південне» щодо виготовлення та проведення конструкторських і попередніх випробувань дослідних зразків підривного пристрою шифр «Сапсан-ПП».

Для іноземних замовників:

 

ДКР «Розроблення комбінованого прицільного комплексу навідника «Модус-1Н», шифр «Десна-1Н» обсяг витрат – 1 002 074 грн);

ДКР «Розроблення комплексу панорамного командира «Модус-1К», шифр «Гранат-1К» (обсяг витрат – 1 182 634 грн);

ДКР «Розроблення комплексу панорамного командира «Модус-1К», шифр «Гранат-1К» (обсяг витрат – 1 182 634 грн);

ДКР «Розроблення танкового прицілу – дублеру оптичного «Модус-1Д», шифр «Дублер-1Д» (обсяг витрат – 787 404 грн);

Виконання цих робіт з використанням цифрових принципів надасть можливість проводити модернізацію існуючих та брати участь у розробці нових зразків бронетехніки, а також має експортний потенціал.

 

Розроблення концептуального проєкту «Розробка підривного пристрою проникаючої бойової частини оперативно-тактичних ракет (ОТРК)», шифр «Оснащення-ВУ» (обсяг витрат – 75 982 грн)

Участь у налаштуванні та конструкторський супровід виготовлення та випробувань виробів РНК-4СД, ТКН-3А, ТКН-3Б, ПМ-ЛКТ-РЕ, ГДУ-624, ПК-1Л, ІРВ-Л, РИТМ та ін.

Перспективні контракти в інтересах іноземних замовників:

 

ДК «Укрспецекспорт»: 1Г46М, ТО1-КО1ЭR, ЗІП для модернізації танків Т-80УД, ЗІП для танків Т-55М, ЗІП та обладнання для перевірки оптичних приладів.

 

ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт»: контрольно-перевірочна апаратура (КПА) для перевірки апаратури наведення 9С475 вертолітного ПТРК 9К113 «Штурм-В», оптичні прилади для БМП-2, ЗІП для танків Т-72 та Т-55.

 

ДП ДГЗІФ «Укрінмаш»: ЗІП для танків Т-72 і Т-90, ЗІП до прицілу 1Г46, прицільно-спостережного комплексу ПНК-4С.

Поделиться публикацией