ЧЕРГОВА ГРОШОВА ВІЙСЬКОВА ДОПОМОГА ВІД США — ЗМІ

Пентагон в наступному фінансовому році, який почнеться 1 жовтня 2019 року, повинен виділити $250 млн на військову допомогу Україні. Ця ініціатива є в проекті американського військового бюджету, який підготував голова комітету у справах збройних сил Палати представників Конгресу США Адам Сміт.

Таку інформацію 11 червня ц.р. повідомив Військовий навігатор України.

“У цьому розділі 250 млн дозволено використовувати для виконання повноважень, які дозволяють міністру оборони надавати уряду України сприяння в питаннях, пов’язаних із забезпеченням безпеки і розвідки”, – сказано в законопроекті.

Пропонується продовжити на рік заборону на використання бюджетних коштів для здійснення будь-яких видів діяльності, які визнають суверенітет Росії над Кримом.

Законодавці просять главу Пентагону спільно з держсекретарем не пізніше 15 жовтня подати звіт про стратегію США з протидії російським загрозам в Чорному морі.

Пропоновані до законопроекту про бюджет Пентагону в 2020 році поправки обговорять на засіданні комітету 12 червня. Потім документ розгляне вся Палата представників, після чого до роботи підключиться Сенат. Якщо обидві палати Конгресу схвалять проект бюджету, його відправлять на підпис президенту США.

У бюджеті США на поточний рік на поставки військової допомоги Україні виділяли $200 млн.

Поделиться публикацией