ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ ПЕРЕДАВ ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Триває активна співпраця військовослужбовців Командування Повітряних Сил із представниками громадських організацій Вінниччини.

Про це 17 червня ц.р. повідомив портал Арміяinform.

Так, днями група цивільно-військового співробітництва КПС ЗСУ отримала продуктові набори від вінницької обласної організації товариства Червоного Хреста в Україні. Набори, а це крупи, олія, консервні вироби тощо, представники ЦВС передадуть родинам, які потребують допомоги. Це самотні пенсіонери Міноборони, які не мають підтримки рідних, люди з інвалідністю, зокрема ветерани, багатодітні, малозабезпечені чи неповні сім’ї військовослужбовців і працівників ЗСУ Вінницького гарнізону, сироти, які проходять службу за контрактом.

– Ми обдзвонюємо частини гарнізону, аби вся допомога була передана саме тим людям, які дійсно цього потребують, – розповів кореспонденту АрміяInform офіцер групи ЦВС. – Паралельно ми як новостворена структура складаємо списки таких осіб, зокрема у Вінницькому гарнізоні, щоб надалі благодійна допомога  якнайшвидше діставалася до адресата.

Варто зауважити, що на сьогодні цивільно-військове співробітництво КПС ЗСУ налагодило тісну співпрацю з багатьма громадськими організаціями регіону. Це «Вінниця – безпечне та комфортне місто», «Гідність нації», ТЧХУ та багато інших. Окрім того, представник ЦВС увійшов до складу координаційної ради ветеранів війни при Вінницькій ОДА.

 

Поделиться публикацией