ЦЬОГО МІСЯЦЯ ОПК ЛИТВИ РОЗПОЧНЕ РЕМОНТ УКРАЇНСЬКИХ ТАНКІВ LEOPARD

Цього місяця оборонно-промисловий комплекс Литви розпочне ремонт українських танків Leopard. У міністерстві оборони Литви розповіли, що також підготували Україні новий оборонний пакет.

Про це 20 вересня ц.р. повідомив Мілітарний.

Міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас у вівторок узяв участь у засіданні Контакної групи з питань оборони України й на її полях уперше зустрівся з новим українським колегою Рустемом Умєровим.

У межах “Рамштайну” Анушаускас також представив останній пакет військової підтримки України, який містить “системи підриву, радари морського спостереження.

Також у пакет увійдуть боєприпаси для протитанкового гранатомета Carl Gustaf.

Крім того, в Литві з вересня ремонтуватимуть танки Leopard для України.

Литовський міністр також підписав декларацію про підтримку коаліції з підтримки України в галузі інформаційних технологій, або “ІТ-коаліцію”, яка допомагатиме кібербезпеці українських Збройних сил.

Анушаускас окремо відзначив важливість коаліції з розмінування в Україні, яка зараз створюється, і закликав інші країни приєднатися до неї, “зробивши свій внесок у вигляді тренувань, обладнання або фінансових внесків”.

Загальна військова допомога Литви Україні з початку повномасштабного вторгнення вже перевищила 500 мільйонів доларів.

Також новий міністр оборони Латвії Андріс Спрутс також провів зустріч із українським колегою Рустемом Умєровим на полях “Рамштайну”.

На зустрічі він представив новий пакет допомоги й оголосив про долучення Риги до “ІТ-коаліції”.

Поделиться публикацией