У 2018 РОКУ МАЙЖЕ 6300 ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У 32 БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИХ НАВЧАННЯХ

Військовослужбовці Збройних сил України минулого року взяли участь в трьох десятках багатонаціональних навчань, повідомили 23 квітня «УНН» із посиланням на відповідь Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗСУ.

«У 2018 року майже 6300 військовослужбовців Збройних сил України взяли участь у 32 багатонаціональних навчаннях, з них навчання на території України — 6, навчання за межами України — 26», — йдеться в документі.

Окрім України навчання проводилися на території: Великої Британії, Грузії, Естонії, Італії, Канади, Литви, Польщі та Румунії. А також у Німеччині та Сербії.

«Підрозділи ЗСУ… вдосконалювали власну польову, льотну та морську виучку, відпрацьовували питання підготовки штабів і підрозділів до спільних дій у складі багатонаціональних сил в операціях з підтримання миру, операціях із врегулювання кризових ситуацій і військових конфліктах», — наголосили в управлінні.

За даними Міністерства оборони України, у 2019 році українські військові візьмуть участь у 20 міжнародних навчаннях, шість з яких проводитимуться на території України.

Заплановано проведення 250 заходів оперативної підготовки і до 2000 основних заходів: командно-штабних навчань і тренувань, тактичних навчань, льотно-тактичних вправ, понад 200 заходів централізованої підготовки штабів бригад і підрозділів у вищих військових навчальних закладах.

Поделиться публикацией