У НАТО НАЗВАЛИ РФ ТА ТЕРОРИСТІВ ДВОМА ГОЛОВНИМИ ВИКЛИКАМИ

Керівники генеральних штабів держав-членів НАТО під час засідання у Брюсселі 16 січня заявили, що вважають Росію та терористичні організації двома головними викликами для Альянсу у світі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Глава Військового комітету НАТО Стюарт Піч зробив таку заяву за підсумками дводенного засідання. Він заявив, що Альянс і далі моніторитиме характер військової діяльності РФ.

«Начальники генеральних штабів погодилися, що Росія та міжнародні терористичні угруповання — два головних виклики», — заявив Піч.

Також повідомляється, що на засіданні Військового комітету, до якого входять начальники генштабів усіх 29-ти країн НАТО, обговорили і військову співпрацю з Україною.

«Висловили занепокоєння діями Росії у Чорному морі, особливо довкола Азовського моря та Керченської протоки», — додав Піч.

Водночас він відмовився назвати журналістам деталі військових заходів у відповідь на ескалацію в Азовському морі та Керченській протоці.

«НАТО продовжує діяти у регіоні Чорного моря та довкола нього. НАТО продовжує співпрацювати зі своїм партнером Україною», — додав Піч.

Поделиться публикацией