У КРЕМЛІ ГОТУЮТЬ ПЛАН, ЩОБ ПОЗБУТИСЯ ПУТІНА — РОСІЙСЬКИЙ ПУБЛІЦИСТ ПІОНТКОВСЬКИЙ (Відео)

Поплічники президента Російської Федерації Володимира Путіна готують план з його усунення від влади. У Кремлі мають намір оголосити нібито про його хворобу.

В цьому переконаний російський публіцист Андрій Піонтковський.

«Російська верхівка активно обговорює оголошення хвороби Путіна і тимчасової передачі його повноважень колективному органу – Раді безпеки. Ініціатором цієї ідеї є Юрій Валентинович Ковальчук, який є одним найближчих до Путіна людей. Він менеджер всієї його величезної фінансово ї імперії й водночас його зовнішньополітичний гуру. Ковальчук — класичний ультрафашист, що дотримується крайніх імперських поглядів, ідеолог війни з Україною та Заходом, реваншу за поразку СРСР. Саме він підштовхував Путіна до війни з Україною та до війни з НАТО», — йдеться в повідомленні.

При цьому Піонтковський вказав, що головне завдання Ковальчука – збереження влади та власності всього правлячого угруповання.

«Ковальчик розумна людина. Він зрозумів, що Росія програє і в цій ситуації він вирішив, що перед ним стоїть завдання зберегти владу і власність не тільки свою, але і всього правлячого угруповання. На цьому тлі захоплення України відходить на другий план», — зазначив публіцист.

Крім того, він вказав, що такий план вирішує два важливі завдання:

розширюється поле зовнішньополітичного маневру — більше шансів на м’який варіант капітуляції;

пом’якшення шоку росіян від поразки РФ. Негатив народу щодо Путіна буде поступово наростати.

 

 

 

Поделиться публикацией