У ЗСУ ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СХОВИЩ ДЛЯ БОЄПРИПАСІВ

У Збройних Силах України триває робота з облаштування арсеналів, баз та складів, повідомляє Ukrainian Military Pages. Левову частку із 500 млн грн, передбачених на фінансування заходів живучості арсеналів, спрямують на будівництво нових об’єктів.


В одній з військових частин вже розпочато будівництво 15 обсипних залізобетонних сховищ для зберігання боєприпасів. Також проводяться роботи з реконструкції технічних територій на трьох арсеналах Озброєння Збройних Сил.

Усього в масштабах Збройних Силах України заплановано звести 136 таких залізобетонних сховищ.
Для покращення існуючого стану охорони та оборони об’єктів зберігання боєзапасу з початку 2018 року ведуться роботи з влаштування на охоронних периметрах огорожі нового типу, обладнання охоронних периметрів технічними засобами охорони та системами відеоспостереження.

Для забезпечення вибухопожежобезпеки та утримання технічних територій розпочато постачання до військових частин 23 комплектів засобів механізації. Це зокрема вантажні автомобілі, трактори, підіймачі вантажів тощо. Один з комплектів вже надійшов та використовується на одному з арсеналів.

На переважній більшості військових об’єктів створено спеціалізовані підрозділи, які здатні професійно використовувати таку техніку з дотриманням всіх норм технологічної та пожежної безпеки.
Також у військові частини надійшла та продовжує планово надходити пожежна техніка та сучасне протипожежне обладнання.

Продовжується робота щодо погодження відповідних документів реконструкції та капітального ремонту об’єктів військової інфраструктури. Так у 2018 році заплановано провести капітальний ремонт чотирьох їдалень та чотирьох казарм а також будівництво трьох нових казарм.
Зазначені заходи повинні підвищити диверсійну стійкість арсеналів, баз, складів та попередити виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об’єктах Збройних Сил України.
Нагадаємо, що з 28 жовтня 2017 року організацію заходів щодо підвищення живучості арсеналів, баз та складів зберігання боєзапасу та організацію служби військ було покладено на новостворене Центральне управління безпеки військової служби Збройних Сил України.

Поделиться публикацией