У ВОДАХ ЧОРНОГО МОРЯ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ НАТО FALL-STORM-2019

Навчання країн-членів НАТО Fall Storm 2019, у яких також бере участь Україна, розпочалися у румунських територіальних і міжнародних водах Чорного моря. Участь беруть дев’ять кораблів Румунії та інших країн й близько 1000 військових моряків.

Про це 23 жовтня ц.р. повідомило видання «Армія Inform».

Вказується, що в основі сценарію закладено елементи операції по колективній обороні, згідно 5-ї статті Вашингтонського договору, тактичні рамки навчань передбачають дії десанту в умовах гібридної загрози звичайних і воєнізованих сил. Метою навчань є підвищення рівня взаємодії, а також удосконалення планування та командування спільними силами.

21 жовтня до Чорного моря увійшли кораблі 2-ї Середземноморської постійної протимінної групи НАТО SNMCMG2: флагман, корабель постачання — ITS Vesuvio (A5329) — Italian Navy, тральщик TCG Amasra (M266) — Turkish Navy, тральщик ESPE Sella (M32) — Spanish Navy, тральщик ITS Numana (M5557) — Italian Navy. Про це повідомив у Facebook головний редактор порталу Blackseanews.net, голова наглядової ради БФ «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко.

Він зазначив, що кораблі прибули для міжнародного навчання з Військово-Морськими силами України, Румунії та Болгарії. Навчання триватимуть з 21 по 27 жовтня. Кораблі зайдуть в порти: Одеса, Батумі, Констанца і Трабзон.

Поделиться публикацией