УРЯД БРИТАНІЇ ОГОЛОСИВ ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ САНКЦІЙ ЩОДО ЕКСПОРТЕРІВ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛАДНАННЯ В РФ

Уряд Великої Британії у середу оголосив про запровадження нових санкцій щодо окремих осіб і груп, які займаються експортом військового обладнання в РФ.

Про це 6 грудня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на пресслужбу британського уряду.

«У співпраці з нашими партнерами із Групи семи (G7) та міжнародними союзниками ми продовжуватимемо посилювати тиск на Путіна та боротися з третіми сторонами, які постачають санкційні товари та технології в Росію», – заявила міністр з питань санкцій Анн-Марі Тревельян.

Британія наклала санкції на підприємства з Білорусі, Китаю, Сербії, Туреччини, ОАЕ та Узбекистану. Зокрема, запроваджені обмеження щодо більш як 30 організацій, які підтримують військові дії РФ в Україні.

Санкції запроваджені щодо білоруського АТ «Конструкторське бюро «Дисплей», сербської компанії AVIO CHEM, узбецької MVIZION, турецької Smart Trading Limited та китайських Asia Pacific Links Limited, Sinno Electronics Co., Limited та Xinghua Co., Limited.

Під санкції потрапили російські виробники зброї та імпортери оборонної продукції, а також 3 суб’єкти, які підтримують мережу ПВК «Вагнер», та 4 оператори суден «тіньового флоту», які Росія використовує для обходу накладених на нафтову галузь обмежень.

Окрім цього, Британія включила до санкційного списку 31 фізичну та юридичну особу із Росії, які пов’язані з розробкою та виробництвом БпЛА і частин ракет, а також імпортом і постачанням ключових електронних компонентів.

 

Поделиться публикацией