УРЯДОВИЙ КОМІТЕТ ПІДТРИМАВ ПРОЄКТ УРЯДОВОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО УТВОРЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «АГЕНЦІЯ ОБОРОННИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

На черговому засіданні Урядовий комітет з питань національної безпеки і оборони, стратегічних галузей промисловості та інфраструктури підтримав проєкт урядового розпорядження «Про утворення державної установи «Агенція оборонних технологій»».  Надалі – рішення Уряду, ряд організаційних та нормативних кроків, і в Україні з’явиться нова спеціалізована державна інституція.

Про це 30 вересня ц.р. на офіційній сторінці у Facebook повідомив віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

«Агенція оборонних технологій сприятиме підвищенню ефективності науково-дослідної діяльності в інтересах оборонної промисловості держави,  а також надаватиме додаткові можливості підприємствам оборонно-промислового комплексу в забезпеченні потреб ЗС України та інших складових сектору безпеки і оборони нашої країни у новітніх зразках озброєння, військової та спеціалізованої техніки». –йдеться в повідомленні.

Крім того, О. Уруський повідомив що, це не буде громіздка та повільна установа. До її складу, безумовно, увійдуть фахівці галузі, які активно співпрацюватимуть із провідними профільними вітчизняними науковими закладами, установами та організаціями, експертними та аналітичними структурами, а також підприємствам різних форм власності в контексті  створення та реалізації в Україні сучасних технологічних рішень. Важливим є те, що очікуваний обсяг видатків на утворення та утримання самої Агенції є незначним і складатиме на найближчі кілька років в середньому  30 млн грн на рік.

«Одним з інструментів в роботі Агенції оборонних технологій стане Державна цільова оборонна програма з реалізації в інтересах сектору безпеки і оборони України проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, розробок нових технологій (Програма), проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України про схвалення Концепції якої вже розроблено Мінстратегпромом», — підсумував він.

Поделиться публикацией