УНАСЛІДОК РАКЕТНОГО УДАРУ ПО ПОЛІГОНУ НА ЛЬВІВЩИНІ ЗАГИНУЛИ 35 ЛЮДЕЙ, ПОРАНЕНО 134 (оновлено)

З акваторії Чорного та Азовського морів було випущено більш ніж 30 ракет.

Ракетний удар по Міжнародному центру миру та безпеки поблизу Львова було здійснено з літаків, що вилетіли з Саратова в Росії. Ворог задіяв ракети класу «повітря-земля».

Такі дані на брифінгу озвучив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Авіаудар здійснили з акваторії Чорного та Азовського морів. За попередніми даними, було випущено більш ніж 30 ракет. Спрацювала ППО і певну їхню кількість збила.

Оновлено. Близько 12:25 Козицький оприлюднив оновлені дані щодо загиблих внаслідок удару. Кількість жертв зросла з 9 до 35 людей.

«35 осіб загинули в результаті обстрілу центру миротворчості та безпеки. Ще 134 з різним ступенем ураження перебувають у шпиталі», – написав він у Telegram.

Козицький закликав блогерів не публікувати самостійно фото руйнувань, щоб ворог не міг чітко сказати, що було уражено. Поширювати можна тільки офіційну інформацію.

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков закликав закрити над Україною небо у звʼязку з атакою росіян на Міжнародний центр миротворчості та безпеки (більш відомий як Яворівський полігон), що розташований поблизу Львова. У цьому центрі працюють іноземні інструктори.

Крім того, Старичі, де розташовано цей центр, розташовані за 23,15 км від Грушева, де є прикордонний пункт на межі з Польщею. Польща – країна НАТО.

Поделиться публикацией