«УКРОБОРОНПРОМ» ПРОВЕДЕ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПОТЕНЦІЙНИМИ УЧАСНИКАМИ ТЕНДЕРА НА ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОГО АУДИТУ

Тендерний комітет ДК «Укроборонпром» ініціює консультації з потенційними учасниками тендера на проведення міжнародного аудиту діяльності Концерну. Відповідне рішення було ухвалено 15 червня у зв’язку зі зверненням низки провідних компаній-аудиторів щодо необхідності удосконалення технічного завдання та тендерної документації. Про це повідомляють на офіційному сайті держконцерну 18 червня ц.р

Зокрема, такі пропозиції надійшли від аудиторських компаній «Baker McKenzie», «Baker Tilly», «Ernst & Young».

Причиною виникнення низки зауважень є те, що раніше, на вимогу західних партнерів і Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО), Концерн змінив умови проведення тендера з «фінансового огляду» на «фінансовий аудит за міжнародними стандартами». Втім, проведення аудиту, на відміну від огляду, чітко врегульоване законодавством і деякі моменти не було враховано під час попереднього корегування умов тендера.

У Концерні вважають, що у раніше оголошені строки тендера не отримають необхідної кількості пропозицій. Це підтверджують численні заяви провідних компаній про неможливість вчасного подання пропозицій через корегування тендерних вимог.

Аби не допустити скасування тендера, здійснити необхідні доопрацювання та отримати якісні пропозиції, строки подання документів для потенційних учасників тендера перенесено на 28 вересня 2018 року.

Нагадаємо, незалежний аудит Концерну буде проведено згідно з міжнародними стандартами, включаючи публічну звітність та доступ аудиторів до всієї необхідної інформації.

Зазначимо, що проведення такого аудиту серед державних промислових об’єднань стане першим в історії України. Завдяки цим заходам буде розроблено найбільш дієві засоби для розвитку оборонної промисловості та подальшої євроатлантичної інтеграції всього оборонно-промислового комплексу України.

 

Поделиться публикацией