«УКРОБОРОНПРОМ» ВІДНОВЛЮЄ РАБОТУ ЗАВОДУ «МАЯК»

Державний концерн “Укроборонпром” відновлює виробництво та стабілізує роботу заводу “Маяк”, а також повертає у власність активи підприємства.

Про це повідомив заступник генерального директора “Укроборонпром” з питань взаємодії з органами державної влади Мустафа Найєм, коментуючи рішення Верховного суду України, яким відновлено права власності “Маяку” на заводське майно.

“Верховний суд України прийняв остаточне рішення про відновлення права власності заводу “Маяк” на одне з найбільших будівель підприємства – площею 6,5 тисяч кв.м на вул. Степана Бандери 8, корпус 16-А у Києві. Останні 15 років приміщення контролювалося приватною фірмою, яка здійснила його реконструкцію, а після – намагалася отримати будівлю у власність всупереч інвестиційному договору, укладеному з заводом “Маяк” у 2005 році. Державний завод роками судився із приватною фірмою за свою нерухомість, і от нарешті Верховний Суд встановив, що вимоги приватної компанії були “спрямовані на незаконне вилучення майна із державної власності”, – пояснив Найєм.

Наразі керівництво Державного концерну та заводу “Маяк” завершують юридичні процедури перереєстрації права власності на будівлю.

Зараз на заводі “Маяк” відновлюють виробництво кулеметів та інших видів продукції військового та спеціального призначення.

На початку року Міністерство юстиції України у відповідь на звернення Концерну скасувало рішення про реєстрацію права власності третіх осіб на іншу будівлі заводу “Маяк” – по вул. Степана Бандери 8, корпус 20-А.

АТ Завод “Маяк” – підприємство, що спеціалізується на розробці та виготовленні стрілецької зброї та її складових компонентів, артилерійської зброї, ремонту та модернізації військової техніки, а також виробництві апаратури мовного оповіщення при аварійних ситуаціях військових, цивільних літаків та гелікоптерів. У 2012 році функції з управління державним пакетом акцій ПАТ “Завод “Маяк” (розміром 100%) були передані ФДМУ до ДК “Укроборонпром”.

Поделиться публикацией