УКРАЇНСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ПРОВЕЛИ ПЕРШІ В 2020 РОЦІ ТАНКОВІ НАВЧАННЯ

На одному з танкодромов в зоні проведення операції Об’єднаних сил відбулися перші в 2020 році навчання танкістів Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Як повідомив Генеральний штаб ЗСУ, 3 січня, танкові екіпажі 46-ї окремої десантно-штурмової бригади відпрацьовували тактику бою і водіння в умовах, наближених до бойових.

Згідно з легендою, противник почав наступальні дії. І командир танкової роти отримав наказ висуватися в зазначений сектор, зайняти вогневий рубіж і зупинити ворожий наступ, не давши противнику прорвати оборону і вийти на оперативний простір. Поставлені завдання в ході навчань були виконані повністю.

В кінці грудня в Миколаївській області відбулися тактичні навчання підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. У маневрах були також задіяні транспортно-бойові вертольоти Сухопутних військ і авіація Повітряних сил Збройних сил України.

У рамках навчань було проведено багатокілометровий марш із подоланням водної перешкоди на штатній бронетехніці. Після цього на одному з полігонів відбулися тактичні стрільби.

Поделиться публикацией