УКРАЇНСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ОТРИМАЛИ АМЕРИКАНСЬКІ ПАРАШУТНІ СИСТЕМИ

Підприємство Спецтехноекспорт, що входить до складу ДК «Укроборонпром», успішно виконало контракт з поставки парашутних систем спеціального призначення та керованих систем десантування військових вантажів виробництва американської компанії Airborne Systems North America.

Про це повідомляє прес-служба Спецтехноекспорт 1 квітня ц.р.

Обладнанням користуватимуться десантно-штурмові війська Збройних сил України.

Перед початком експлуатації нових десантно-парашутних систем у військах, Спецтехноекспорт організувало навчання військових інструкторів спеціалістами американської компанії.

Так у жовтні 2018 року відбулася робоча зустріч керівного складу командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та представників американської компанії “Airborne Systems”

Українські військові освоїли особливості використання та обслуговування нового обладнання.

Зважаючи на успішний досвід співпраці Спецтехноекспорту з компанією Airborne Systems, сторони готуються до виконання нових проектів, що позитивно вплине на ефективність виконання бойових завдань українськими десантниками.

«Ми вже кілька років тісно співпрацюємо з компанією «Airborne Systems» та дуже задоволені їхньою продукцією», – розказав Командуючий десантно-штурмових військ генерал-лейтенанта Михайло Забродський.

У лютому 2019 р. делегація Збройних Сил України та Спецтехноекспорту здійснила робочий візит у Сполучені Штати Америки. Після вивчення досвіду проведення точного десантування особового складу та вантажів, Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України підтвердило інтерес до розширення співпраці з Airborne Systems.

За словами, така співпраця є значним кроком у розвитку Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Поделиться публикацией