УКРАЇНА РОЗШИРЮЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З ІНДІЄЮ У СФЕРІ ОПК

ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», офіційно відкрило своє друге закордонне представництво в індійському місті Нашик. Разом з головним представництвом «Спецтехноекспорту» у столиці Індії Нью Делі, новий офіс займатиметься забезпеченням оперативної та ефективної співпраці підприємства з індійськими партнерами.

Таку інформацію повідомили 7 листопада у прес-службі підприємства.

В рамках візиту керівництва підприємства в Республіку Індія, за участю Посла України в Республіці Індія Поліхи Ігоря Зіновійовича, у м. Нашик також було проведено зустріч з паном Шрі Р. Мадхаван — Головою Правління провідної державної авіаційної корпорації Індії Hindustan Aeronautics Limited (HAL). Компанії обговорили нові напрями співпраці, а саме постачання оборонних систем для гелікоптерів, проведення спільних науково-дослідних робіт, а також налагодження виробництва окремих авіаційних систем в Індії.

За словами в.о. директора ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» Владислава Бельбаса, можливість більш тісної комунікації з іноземними партнерами дає змогу збільшувати обсяги співпраці. Для прикладу, у цьому році ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» майже втричі збільшило обсяги постачання оборонної продукції на потреби літакобудівного дивізіону Hindustan Aeronautics Limited у порівнянні з рівнем 2016 р.

При цьому, «Спецтехноекспорт» залучає до роботи з індійським партнером HAL такі оборонні підприємства України як Львівський державний авіаційно-ремонтний завод, ДП «Одеський авіаційний завод», ДП «НДІ «Шторм», ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», Харківське агрегатне конструкторське бюро, ДП «Новатор», ТОВ «Радіонікс» та інші.

Нових домовленостей було досягнуто і з індійською державною компанією Bharat Electronics Limited (BEL). Відтепер «Спецтехноекспорт» матиме можливість брати участь в тендерах на проведення спільної модернізації радарів П-18 та СТ-68, а також систем протиповітряної оборони ЗСУ-23-4 «Шилка», С-125 «Печора» та інших.

Раніше в ЗМІ повідомляося, що в ході оборонної виставки DefExpo-2018 в Індії «Спецтехноекспорт» уклало нові контракти в авіаційній сфері загальною вартістю понад півмільярда гривень.

Поделиться публикацией