УКРАЇНА НЕ ТОРГУВАТИМЕ СВОЇМИ ТЕРИТОРІЯМИ, НЕ МОЖЕ БУТИ МОВИ ПРО ПОСТУПКИ ТЕРИТОРІЯМИ ТА В ПИТАННІ СУВЕРЕНІТЕТУ — ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в війні України він бачить лише один варіант її завершення — перемога нашої держави. Про це він розповів під час спілкування з журналістами Fox News, додавши, що не може бути й мови про поступки Києва в територіальному плані та в питанні суверенітету нашої країни.

«Перемога правди – це перемога України та українців, – сказав Зеленський. — Питання в тому, коли це закінчиться. Це глибоке питання. Це болюче питання. Крім перемоги, український народ не погодиться з жодним результатом».

Зеленський також дав зрозуміти, що у російського президента Владіміра Путіна немає остаточного розуміння того, чого він хоче від цієї війни.

«Чим більше ви їм дасте, тим більше у них зростає апетит», – сказав Зеленський, додавши, що Путін продовжить свою агресію в Європі за межами України і отримає те, що хоче, «якщо його не зупинять».

У свою чергу, The Guardian 1 квітня писало, що амбіції Путіна в Україні стримає лише повна військова поразка. Кремль зможе видати за перемогу навіть найменші здобутки, тому Захід повинен допомогти нашій країні розбити російську агресію.

Поделиться публикацией