УКРАЇНА МАЄ ЗБРОЮ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА, ЩОБ БИТИ НЕЮ ПО РФ — СЕКРЕТАР РНБО

Україна має зброю власного виробництва, щоб бити нею по РФ, а щодо зброї для звільнення захоплених територій українська влада звертається до країн-партнерів.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» поінформував Секретар РНБО України Олексій Данілов.

«Я можу сказати: нам є чим бити по території РФ, власним виробництвом. А для того, щоб ми могли звільняти наші захоплені території, ми звертаємося до країн-партнерів, щоб вони нам допомогли саме з озброєнням для звільнення цих територій», — заявив він.

Данілов звернув увагу на те, що останнім часом і Німеччина, і Франція змінили свою позицію, і станом на сьогодні максимально співпрацюють з Україною, «розуміючи всю підступність РФ, яка показала (це – ред.) не тільки під час нашої війни, а і під час тих подій, які наразі відбуваються на африканському континенті».

«Там, на жаль, без росіян не обійшлося. І те, що сьогодні відбувається у певних країнах Африки, (до цього – ред.) безпосередньо має відношення РФ, щоб спробувати захопити вплив на тих територіях, до яких вона не має ніякого відношення», — зазначив Секретар РНБО України.

Відповідаючи на питання, чи мають росіяни шанс реально створити точку напруги в Африці, яка відверне увагу світу від війни в Україні, він запевнив, що війна України і РФ обов’язково буде на порядку денного світу, бо це, звісно, турбуватиме всі країни, які є членами ЄС.

«У Нігері без них (росіян – ред.) так само не обійшлося. Є ще і інші країни, де вони зараз беруть участь. Але це не значить, що увага світової спільноти щодо нашої війни буде знаходитися десь на другому місці. Увага світу (від цього – ред.) не буде закрита», — вважає Данілов.

 

Поделиться публикацией