УКРАЇНА МАЄ ЗАКОННЕ ПРАВО АТАКУВАТИ ЦІЛІ У РОСІЇ — МІНІСТР ЗБРОЙНИХ СИЛ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Міністр збройних сил Великобританії Джеймс Хіппі заявив, що Україна має законне право атакувати цілі у Росії. За його словами, це можливо робити через порушення РФ українських кордонів та військового вторгнення до нашої країни.

Про це 26 квітня ц.р. повідомив Obozrevatel, посилаючись на його заяву в ефірі Times Radio.

На думку Хіппі, для України цілком законно націлюватись на військові об’єкти в Росії, щоб порушити логістику. Зокрема, він розповів, що серед таких цілей також можуть бути запаси пального та боєприпаси російських окупантів.

«Справа в тому, що Україна була суверенною країною, яка мирно жила у своїх кордонах, а потім інша країна вирішила порушити ці кордони і ввести в країну 130 тисяч військовослужбовців. Це розпочало війну між Україною та Росією, а у війні Україна має завдати удару вглиб противника, щоб атакувати його логістичні лінії, запаси палива, склади боєприпасів, і це частина війни», – заявив Джеймс Хіппі.

Крім того, Хіппі упевнений, що атакувавши військові цілі в РФ, Україна порушила б логістику військової техніки ворога, що дозволило б зменшити кількість смертей на українській землі.

Поделиться публикацией