ТУРЕЧЧИНА ВИСТУПИЛА ІЗ ЗАСУДЖЕННЯМ ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРОТИ НЕЇ САНКЦІЙ США

Міністерство закордонних справ Туреччини виступило із засудженням контрольованої демократами Палати представників Конгресу США, яка 29 жовтня схвалила проект санкцій проти Анкари у зв’язку з турецькою військовою операцією в Сирії та придбанням турками російських СРЗС С-400, повідомило 29 жовтня видання «Сьогодні».

Документ, який передбачає обмежувальні заходи проти низки турецьких офіційних осіб, «суперечить угоді щодо Сирії від 17 жовтня, досягнутої між Туреччиною та США і духу НАТО», заявили в МЗС Туреччини, додавши, що Туреччина «рішуче засуджує цей законопроект».

МЗС Туреччини закликав Білий дім і Конгрес не робити будь-яких кроків, які могли б сильно погіршити відносини між Туреччиною та США.

Як повідомлялося раніше, 23 жовтня, Міністерство оборони Туреччини заявило про завершення антикурдской військової операції на півночі Сирії.

Заява пролунала через кілька годин після переговорів президентів Росії і Туреччини Володимира Путіна і Реджепа Тайіпа Ердогана, які обидва лідера охарактеризували як «тріумфальні».

Після завершення переговорів США Туреччини повідомили про виведення курдських загонів самооборони (YPG) з «зони безпеки» в турецько-сирійського кордону.

Поделиться публикацией