США І ГРУЗІЯ ПІДПИШУТЬ УГОДУ ПРО ПОСИЛЕННЯ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ДЛЯ ГРУЗІЇ

США і Грузія підпишуть угоду про посилення обороноздатності і можливостей стримування для Грузії під час розпочатого офіційного візиту в Тбілісі міністра оборони США Ллойда Остіна.

Про це 18 жовтня ц.р. повідомив портал «Военно-политическое обозрение», посилаючись на повідомлення в прес-службі Міністерства оборони Грузії.

«Секретар оборони США Ллойд Остін вже в Грузії. Главу Пентагону в тбіліському міжнародному аеропорту зустрів міністр оборони Грузії [Джуаншер Бурчуладзе]. Заплановано підписання угоди між Міністерством оборони Грузії і Департаментом оборони США, метою якого є посилення обороноздатності і можливостей стримування для Грузії », — сказано в повідомленні.

Остін і Бурчуладзе також проведуть зустріч наодинці, після чого зроблять спільну заяву для ЗМІ. В рамках візиту міністр оборони США зустрінеться і з прем’єр-міністром Грузії Іраклієм Гарібашвілі. Він також планує відвідати одну з військових баз Грузії.

Грузія і США співпрацюють з 1992 року в сферах політики, економіки, торгівлі, а з кінця 1990-х років — в області оборони і безпеки. У січні 2009 року у Вашингтоні була оформлена Хартія стратегічного партнерства двох країн, яка передбачає співпрацю в сферах безпеки, оборони, торгівлі, економіки, культури, а також в гуманітарній області.

Поделиться публикацией