США ПРИДБАЮТЬ В ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ ЗБРОЮ ДЛЯ КОНТРНАСТУПУ ЗСУ НА $3 МЛРД – ЗМІ

Чехія допоможе з постачанням до України зброї для контрнаступу, пише місцеве видання іDnes. Згідно з повідомленням, вартість зброї виробництва Південної Кореї – близько $3 млрд, її закупівлю забезпечать США.

«Бої на сході України продовжуються, і атакованій країні потрібні нові постачання зброї для контрнаступу. Чехія має відіграти ключову роль в одній із найбільших поставок », — йдеться у статті.

Саме у Чехії було погоджено план доставки південнокорейської зброї до України, йдеться у матеріалі.

Йдеться про ракетні установки та боєприпаси. І насамперед – про системи ППО «земля-повітря», відомі як Chiron. Ці системи ефективні проти цілей, що низько летять, наприклад, вертольотів.

Переносний зенітний ракетний комплекс ближньої дії Chiron (KP-SAM Shin-Gung) призначений для боротьби з авіацією та вертольотами супротивника на відстані до семи кілометрів. Під час випробувань комплекс продемонстрував 90% ймовірність ураження неманевруючих цілей.

Ракета Shingung оснащена головкою самонаведення, стійкою до перешкод, а осколково-фугасна бойова частина – контактним та неконтактним підривниками. Радіус дії неконтактного підривника – 1,5 км.

Переносна установка оснащена апаратурою розпізнавання «свій – чужий» та тепловізорами Samsung для стрільб у нічний час. Конструкція ПУ дозволяє розміщувати її на автомобілях, кораблях та інших носіях. Установка аналогічна за конструкцією ПУ ПЗРК Mistral, які вже є на озброєнні української армії.

З 2005 ПЗРК Chiron перебуває на озброєнні армії Південної Кореї.

Поделиться публикацией