США ПОПЕРЕДИЛИ КРЕМЛЬ ПРО «КАТАСТРОФІЧНІ НАСЛІДКИ» В РАЗІ ЗАСТОСУВАННЯ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ ПРОТИ УКРАЇНИ — САЛЛІВАН

У разі застосування Росією проти України ядерної зброї відповідь США та союзників буде рішучою. Вашингтон попередив Москву про «катастрофічні наслідки».

Про це радник американського президента Джейк Салліван заявив в ефірі CBS 25 вересня.

За його словами, Штати приватно повідомили Кремль про наслідки «на дуже високому рівні».

«Ми публічно так само чітко і принципово заявили, що США дадуть рішучу відповідь, якщо Росія застосує ядерну зброю, і що ми продовжуватимемо підтримувати Україну в її зусиллях щодо захисту своєї країни і демократії», — заявив Салліван.

Росія може підірвати ядерну бомбу над водою або в повітрі над Україною.

Також радник Байдена сказав, що Білий дім не визнає фейкові «референдуми» на окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. США не змінять своє ставлення до цих регіонів, не сповільнять і не припинять підтримку Києву.

На запитання щодо розширення Росією своєї «ядерної парасольки» над цими територіями, Салліван відповів, що Путін «розмахує ядерною картою» вже не вперше. Він погодився, що диктатор не був так «загнаний у кут, як зараз».

На думку Саллівана, до питання можливого застосування ядерної зброї вперше з часів Другої світової війни треба поставитися «смертельно серйозно».

21 вересня російський диктатор Володимир Путін після оголошення часткової мобілізації у РФ вчергове пригрозив західним країнам застосуванням ядерної зброї, підкресливши, що цього разу він не блефує.

Поделиться публикацией