СБУ БЛОКУВАЛА МАСШТАБНЕ НЕЗАКОННЕ ВИГОТОВЛЕННЯ КОНТРАФАКТНИХ ДЕЗІНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ

У Житомирській ти Київській областях Служба безпеки України блокувала масштабне незаконне виготовлення і реалізацію неякісних контрафактних дезінфікуючих засобів на мільйони гривень.

Про це 8 квітня ц.р. повідомив портал DT,UA, посилаючись на пресслужбу СБУ.

Зазначається, що оперативники Управління СБУ  на початку березня отримали інформацію про спробу групи осіб поставити фальсифікований антисептичний засіб до лікарських установ регіону, зокрема до обласної дитячої лікарні.

 

«Правоохоронці блокували поставки, за цим фактом було розпочато кримінальне провадження», — повідомили працівники СБУ, зазначивши, що незаконне виробництво та збут неякісного фальсифікату у Житомирській області організували троє житомирян. Виробництво відбувалося кустарним способом із використанням сировини сумнівного походження за невідомою рецептурою без жодних дозвільних документів та контролю якості.

 

 

 

«Масштабніше виробництво підробленого антисептику здійснювалося у нежитлових приміщеннях на околиці столиці та у Київській області. «Бізнес-партнери» житомирян налагодили виготовлення не лише «вітчизняних» дезінфікуючих засобів, а й антисептику «стандарту ЄС», — йдеться в повідомленні пресслужби.

 

Відомо, що готову продукцію під виглядом відомих марок вітчизняних та європейських дезінфікуючих засобів зловмисники збували через аптечні мережі, у тому числі комунальні, та інтернет-магазини.

 

«Під час санкціонованих слідчих дій за місцями виробництва фальсифікату у Житомирі та на Київщині правоохоронці виявили майже 70 тисяч літрів спиртовмісної речовини «етанол», приблизно 10,5 тисячі літрів готової фальсифікованої продукції, хімічні сполуки, порожню тару, наклейки торгових марок виробників та обладнання для виготовлення контрафактних дезінфікуючих засобів», — відзвітували правоохоронці.

 

За їх словами, на місці злочину було виявлено також бухгалтерські документи, печатки 84 суб’єктів господарювання із ознаками фіктивності та кліше підписів їх керівників.

 

У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

 

 

 

 

 

 

Поделиться публикацией