САУ «БОГДАНА» УСПІШНО ЗДІЙСНИЛА СТРІЛЬБИ У МЕЖАХ ВИПРОБУВАНЬ

САУ «Богдана» у межах визначальних відомчих випробувань Міністерства оборони України успішно здійснила стрільби, під час яких було здійснено 450 пострілів на дальність 42 км.

Про це 26 січня ц.р. повідомив Defense Express.

Як повідомляється, агентство Defense Express отримало відео з вогневими випробуваннями, які проходили на Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України «Алібей» в Одеській області. Судячи з нього, стрільби вже активно велись 12 грудня та тривали до 25 січня.

Цікаво, що за минулими заявами розробника САУ «Богдана», «Краматорського заводу важкого верстатобудування», дальність пострілу звичайним снарядом з перспективної колісної 155-мм САУ становить до 40 км. Але тепер, як стверджують представники компанїі-розробника, на практиці доведена можливість стрільби на 42 км без використання активно-реактивного снаряду.

Зазначається, що у ході випробувань використовуються 155-мм снаряди турецького та чеського виробництва, включно із далекобійними снарядами з поліпшеною аеродинамікою і ведучим паском HE ERFB-ВВ від Excalibur Army.

Поделиться публикацией