РФ РОЗМІСТИЛА В КРИМУ ЧЕТВЕРТИЙ ДИВІЗІОН ЗРК

Російська Федерація розмістила в окупованому Джанкої зенітні ракетні системи С-400 «Тріумф», які заступили на бойове чергування. Про це повідомив начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту Російської Федерації Олексій Рульов, передає «Інтерфакс». За час анексії Криму Росія розмістила на півострові четверту систему С-400.
«Сьогодні в Джанкої бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів (ЗРК) С-400 «Тріумф» зі складу з’єднання протиповітряної оборони армії ВПС і ППО Південного військового округу заступили на бойове чергування з протиповітряної оборони Криму», — заявив Рульов.
За його словами, бойові розрахунки розгорнули пускові установки, виконали орієнтування на місцевості, а також почали виявлення та відстеження цілей.
Самохідний зенітний ракетний комплекс (система) С-400 «Тріумф» призначений для ураження всіх сучасних і перспективних засобів повітряного нападу, включаючи стратегічні бомбардувальники, балістичні і крилаті ракети, застосовується проти наземних об’єктів. Комплекс здатний перехоплювати цілі на дальності до 600 кілометрів, вражати їх на дальності до 400 кілометрів і на висоті до 30 кілометрів.
Нагадаємо, у вересні на території окупованого Криму, в околицях Євпаторії окупаційні війська Росії розгорнули ще один дивізіон зенітних ракетних систем С-400 «Тріумф».
Також на бойове чергування в Севастополі дивізіон зенітних ракетних систем (ЗРС) С-400 «Тріумф» Росія запустила у січні цього року.
Перший дивізіон С-400 «Тріумф» на анексованому півострові РФ розмістила у Феодосії в 2017 році.

Поделиться публикацией