РФ ПІДГОТУВАЛА ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ РАДЯНСЬКОЇ ТЕХНІКИ ДЛЯ НОВОГО НАСТУПУ В УКРАЇНІ — Foreign Policy

В РФ підготували для майбутнього масованого удару по Україні 1800 танків, 3950 бронемашин, 2700 артилерійських систем, 810 РСЗВ радянських часів, таких як «Град» та «Смерч», 400 винищувачів та 300 вертольотів. Про це пише видання Foreign Policy.

https://foreignpolicy.com/2023/02/08/ukraine-russia-counteroffensive-abrams-tanks-putin-war/

У матеріалі йдеться про те, що, за оцінками українських офіційних осіб, чисельність російських окупаційних військ в Україні вже перевищила 300 тисяч осіб.

«Незважаючи на хаотичний характер вербування та недостатню підготовку новобранців, мобілізаційні зусилля, схоже, увінчалися успіхом, оскільки було розгорнуто достатньо військ, щоб зупинити просування України – хоч і з руйнівними втратами для російських військ. […] Новобранці значно гірше оснащені та навчені, ніж сили на початку вторгнення Москви, відправлені до України у лютому минулого року», – пишуть автори статті.

У Пентагоні вважають, що Москва почала посилати в Україну десятки тисяч військових, щоб компенсувати втрати, зазнані внаслідок тривалих боїв за Бахмут та Соледар.

Українські чиновники очікують, що майбутній наступ РФ зосередиться на східній частині України на тлі активізації бойових дій у Донецькій та Луганській областях.

«У той час як Москва вже демонструє ознаки активізації своїх зусиль на Донбасі, багато аналітиків вважають, що російські військові прагнуть просунутися якнайдалі до прибуття нового списку західної військової техніки», — зазначило видання.

Нагадаємо, що, за словами секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олексія Данилова, окупаційні війська можуть розпочати новий наступ на Харківську та Запорізьку області. Водночас він назвав малоймовірним повторний наступ із Білорусі.

Поделиться публикацией