РФ ПРОДОВЖУЄ РОЗМІЩУВАТИ В РАЙОНІ АЗОВСЬКОГО І ЧОРНОГО МОРІВ ОЗБРОЄННЯ – ПРЕДСТАВНИК ГУР

РФ продовжує розміщувати в районі Азовського і Чорного морів озброєння, що дозволяє встановити контроль за судноплавством у цьому регіоні.

Про це повідомляє Укрінформ 4 грудня ц.р., посилаючись заяву представника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадима Скібіцького в в ефірі телеканалу UA TV.

 

 

«На сьогодні на узбережжі Азовського моря РФ розгорнула близько 29 протикорабельних ракетних комплексів «Бастіон» та «Бал», які дозволяють покривати всю акваторію Азовського моря. У прибережних районах Азовського моря на аеродромах знаходиться близько 150 бойових літаків, 62 бойові вертольоти і 6 комплексів радіоелектронної розвідки, які можуть подавити систему управління наших військ, подавити систему зв’язку і комунікацій, як це робила Російська Федерація востаннє під час проведення навчань НАТО в арктичній зоні біля узбережжя Норвегії», — заявив Скібіцький.

За словами представника ГУР МОУ, на території Криму, крім численного російського угруповання військ, з’явилися нові озброєння, яких не було до 2014 року. «Перш за все, це есмінці, підводні човни, оснащені ракетами «Калібр», це протикорабельні комплекси, це бойова авіація, перш за все Су-27, Су-30, і звичайно, в Джанкої було розгорнуто вертолітний полк, якого до анексії Криму не було. Це значне угруповання, яке дозволяє контролювати не тільки Кримський півострів, не тільки північну, західну, східну частину Чорного моря, а дозволяє повністю здійснювати контроль Азовського моря», — заявив Скібіцький.

Поделиться публикацией