РОСІЯ НЕ ПОТРЕБУЄ ЧАСУ НА ВІДНОВЛЕННЯ ДЛЯ НАПАДУ НА НАТО — КОМАНДУВАЧ V КОРПУСОМ АРМІЇ США

Генерал-лейтенант Чарльз Костанца вважає, що Росії не потрібен час на відновлення для нападу на країну НАТО

Генерал-лейтенант Чарльз Костанца, генерал-командувач V корпусом армії США, який є опорою американської військової присутності у Європі, вважає, що прямо зараз росіяни в Україні вчаться протистояти західному озброєнню і вважає, що російській армії не потрібен значний час для відновлення перед нападом на країну НАТО.

«Я вважаю, що існує певне уявлення, наче у нас є час. Мовляв, Росія зазнала багато втрат, і їй знадобиться деякий час, щоб відбудуватися та відновитися. Я так не вважаю. Я думаю, що вони фактично відновилися, і поки вони воюють в Україні, вони фактично більші за розміром, ніж були до початку війни. Вони можуть не так добре тренуватися, але вони більші», – зазначив Костанца у коментарі «Голосу Америки».

На думку генерал-лейтенанта, окрім того, що Росія має велику армію, вона в Україні вчиться протистояти арміям країн НАТО, оскільки проти неї використовується західне озброєння. «Вони модернізували вивчення уроків бойових дій в Україні, що стане проблемою для нас на Заході, оскільки Україна використовує західне обладнання. Вони [українці] використовують західні технології. Росія вчиться їх перемагати. І я думаю, що ми повинні бути готові найближчим часом. Отже, ви знаєте, НАТО думає, що 3-7 років можна витратити на відновлення, інші люди кажуть те саме, я думаю, що це набагато ближча перспектива», – заявив генерал-командувач V корпусу армії США.

За словами Костанци, у Європі вже усвідомили небезпеку.

«Я був у Європі, я тут не вперше. Але це перший раз, коли я бачу справжнє відчуття нагальності з боку НАТО щодо боєготовності», – сказав він.

Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни США вважають, що Росія зважиться на вторгнення в країну НАТО набагато швидше, ніж називають експерти, тобто через кілька років. За їх даними, агресор проводить реформи, спрямовані на розвиток довгострокового воєнного потенціалу.

Поделиться публикацией