ПІДПРИЄМСТВА ДЕРЖАВНОГО КОНЦЕРНУ «УКРОБОРОНПРОМ» СКОРОТИЛИ ОБСЯГИ ЕКСПОРТУ ДО $ 451 МЛН

Підприємства державного концерну «Укроборонпром» скоротили обсяги експорту до $ 451 млн в рік у порівнянні з $ 900 млн в 2013 році.

Про це повідомив гендиректор держконцерну Айварас Абромавічус на нараді в Харкові за участю президента України Володимира Зеленського.

«Найважливіша реформа, яку ми вже запустили – реформа експортерів… Скорочуємо кількість експортерів: з 6 до 2 на початковому етапі», – сказав Абромавічус.

Він уточнив, що для виправлення ситуації на це напрямок призначений «ветеран руху» Михайло Морозов, який понад 10 років керував групою ISTIL і має значний досвід управління спецекспортерами, зокрема ДП «Прогрес». Зокрема в держконцерні експортом займається 1500 осіб, тоді як в турецькій компанії з експортом $ 300 млн в рік – 80.

«Люди сидять в центрі Києва, незрозуміло чим займаються. Змотивуємо тих людей, які залишаться з нами працювати, тому що кожного разу, коли їдеш за кордон, доводиться червоніти», – описав поточну ситуацію і плани Абромавічус.

Як приклад він навів свою недавню поїздку в Перу і переказав критику з боку колег з південноамериканських країн: «Хлопці, важко вимовити ваші назви: «Укроборонпром», «Спецтехноекспорт», «Укрспецекспорт»… Ви всі бігаєте колом, у кожного по два агента, ціни знижуєте для своїх виробників». Гендиректор «Укроборонпрому» підкреслив, що таке безкультур’я і нескоординованість всередині концерну повинне припинитися.

Поделиться публикацией