ПОВІТРЯНІ СИЛИ ПРИДБАЮТЬ ЗА МАЙЖЕ 11 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ТРЕНАЖЕРИ ДЛЯ ЗРК

Повітряні Сили придбають за майже 11 мільйонів гривень тренажери для зенітних ракетних комплексів.

Про це кореспонденту АрміяInform повідомили в Командуванні Повітряних Сил ЗС України. Перемогу в тендері здобуло ТОВ «Конструкторське бюро «Логіка», що входить до складу ГС «Ліга оборонних підприємств України». Вартість угоди становить майже 11 мільйонів гривень.

Відповідно до договору навчально-тренувальна база Повітряних Сил поповниться тренажерами для зенітних ракетних комплексів «Бук-М1» та С-300П. Зокрема, йдеться про два мультимедійні комплекси для навчання обслуг самохідної вогневої установки 9А310М1, комплекси пункту бойового управління 9С470М1, моделювання бойової обстановки та відтворення єдиного інформаційного простору зенітного ракетного дивізіону «Бук М-1», комплексу для підготовки обслуг апаратного контейнера Ф2К ЗРК С-300П, а також відповідне програмне забезпечення для всіх вищезгаданих тренажерів.

Уже невдовзі ця техніка надійде до навчально-тренувального центру зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗС України. Як зазначили в Командуванні виду, подібні тренажери дають можливість якісно та в більш стислі терміни підготувати фахівців ЗРВ до бойових стрільб і водночас зекономити бюджетні кошти.

Поделиться публикацией