ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВІ ВИПРОБУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО БПЛА ВЕРТИКАЛЬНОГО ЗЛЬОТУ ТА ПОСАДКИ

Перший український безпілотник з можливістю вертикального зльоту та посадки PD-1 успішно завершив цикл чергових випробувань. Під час випробувань було підтверджено здатність БПЛА виконувати завдання при низьких температурах до -15 градусів.

Повідомляє milnavigator.

Зазначається, що після успішного проходження циклу випробувань за умов низької температури дозволяє зробити висновок про завершення етапу роботи над проектуванням додаткових систем та адаптації існуючих, тестуванням окремих систем, тестуванням БПЛА в цілому. Також завершено статичні тести, динамічні тести, редагування конструкторської документації, узгодження цих змін, зміна виробничого циклу, редагування інструкцій і багато інших робіт.

Мінімальна температура повітря під час проведення тестів склала -15 градусів, при вологості понад 75 відсотків. Апарат показав себе відмінно і виконав всі поставлені завдання в штатному режимі. Далі компанія продовжить роботу, щоб модернізовані PD-1 Pro потрапили на використання в Збройні Сили України.

Дивіться відео: Вибробування БПЛА PD-1

Що відомо про БПЛА PD-1?Повна назва People’s Drone PD-1. Перший український безпілотний авіаційний комплекс, призначений для здійснення повітряної розвідки та контролю над переміщенням противника. Розробкою та випуском займається Всеукраїнський центр волонтерів “Народний проект” та UkrSpecSystems.

24tv.ua

Поделиться публикацией