ПРИБУТКОВОСІТЬ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ БОЄПРИПАСІВ ПІДНЯЛИ ДО 25%

Кабінет Міністрів України затвердив постанову, що встановлює для українських виробників боєприпасів рівень прибутковості у розмірі до 25% від їхньої собівартості. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час чергового засідання уряду.

«Затверджуємо постанову, яка встановлює для вітчизняних виробників боєприпасів рівень прибутковості в розмірі до 25% від їх собівартості. Це дозволить виробникам розширити та модернізувати свої лінії. Водночас очікуємо побачити нові компанії та нові інвестиції», — сказав він.
Шмигаль нагадав, що за останні два роки Україна суттєво наростила виготовлення власної зброї. Зокрема, за рік виробництво дронів зросло у 100 разів. «Серед найуспішніших наших кейсів — революція у сфері виробництва різних типів дронів. Одним із факторів успіху стало залучення приватних виробників. Ми встановили для них норму рентабельності на рівні 25%, і в підсумку виробництво дронів у нас за рік зросло в 100 разів. Тепер цей успішний кейс із дронами масштабуємо на виготовлення боєприпасів», — додав він.
За два роки повномасштабної війни арсенал української армії поповнили понад 25 зразків мінометів і гранатометів іноземного та вітчизняного виробництва.

Поделиться публикацией