ПОЛТОРАК ЗАЛИШАТИМЕТЬСЯ МІНІСТРОМ ОБОРОНИ ДО РІШЕННЯ РАДИ

Степан Полторак залишатиметься на посаді міністра оборони України, допоки Верховна Рада не прийме відповідне рішення щодо його відставки.

Таку інформацію повідомляє кореспондент Укрінформу 21 травня ц.р., посилаючись на заяву С. Полторака після візиту до Адміністрації Президента, куди його викликав новообраний глава держави Володимир Зеленський,

«Я буду працювати виконуючим свої обов’язки, поки Верховна Рада не прийме рішення. Тому що тоді, коли країна знаходиться в стані війни, це дуже небезпечно залишати Збройні сили без координації системи управління і без керівництва», — заявив Полторак.

Він поінформував, що повідомив Зеленського про свою відставку напередодні інаугурації. «Я дочекався, коли він (Володимир Зеленський — ред.) складе присягу народові України і подав рапорт», — зазначив очільник оборонного відомства.

Відповідаючи на запитання щодо підсумків своєї роботи, Полторак наголосив, що «йому не соромно дивитись в очі» людям. «Щодо моєї роботи… я зробив все можливе для того, щоб ми створили армію за п’ять років. І мені точно не соромно дивитись в очі і вам, і всім українцям», — заявив міністр.

 

Поделиться публикацией