ПАСТКА ПУТІНА ДЛЯ ЗАХОДУ: ДИКТАТОР ХОЧЕ «ЗАМОРОЖЕННЯ»ВІЙНИ  ПО ЛІНІЇ ФРОНТУ — REUTERS

Очільник Кремля Владімір Путін готовий до «заморожування» війни в Україні та перемовин з приводу «припинення вогню», за результатами яких будуть визнані поточні лінії бойових дій. Про це агентству Reuters повідомили чотири російські джерела, додавши, що, на думку Путіна, успіхів у війні досі було «достатньо, щоб продати перемогу» російському народу.

Три співрозмовники, знайомі з дискусіями в оточенні очільника Кремля, сказали, що російський диктатор висловив «розчарування» невеликій групі радників з приводу «спроб Заходу завадити перемовинам». Так само він висловився про рішення президента України Володимира Зеленського не вести переговорів з державою-терористкою.

«Путін може воювати скільки завгодно, але Путін також готовий до припинення вогню, щоб заморозити війну», — сказав співрозмовник Reuters, який працював з очільником Кремля.

Речник російського президента Дмітрій Пєсков у відповідь на запит Reuters про коментар сказав, що глава Кремля неодноразово «давав зрозуміти», що «Росія відкрита до діалогу для досягнення своїх цілей». Він додав, що його країна нібито не хоче «вічної війни». У МЗС та Міноборони України на запит агентства не відповіли.

Нагадаємо, у вересні 2022 року Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) прийняла рішення про відмову від переговорів з РФ. Тодішній секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що мова йде про перемовини з Росією, поки її президентом є Владімір Путін.

Поделиться публикацией