ОДІОЗНІ УКАЗИ ПОРОШЕНКА Є ПІДСТАВИ ОСКАРЖУВАТИ — ГРИЦЕНКО

Укази Петра Порошенка, які були видані в «міжпрезидентський період» з порушенням процедури, мають бути скасовані. Про це повідомив голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі програми «Vox Populi» на телеканалі ZIK.

За словами Гриценка, необхідно законодавчо заборонити президенту приймати кадрові рішення та роздавати державні нагороди протягом останнього місяця після завершення президентських виборів.

«Найбільш одіозні рішення треба скасувати, для цього є підстави, наприклад, присвоєння генеральського звання головному прикордоннику відбулося без подання міністра Авакова, це вже було порушення процедури. Наскільки мені відомо, останнє присвоєне звання, я маю на увазі, генерал-майор Юрій Федоров, керівник особистої охорони Петра Порошенка та його родини. Це та людина, яка організовувала брутальні, брудні, в тому числі силові, з побиттям людей провокації через СБУ і силові структури, і я надавав  щодо цього покази в Генпрокуратурі. Порошенко його з генерал-майорської посади призначає швидко, на один тиждень, на генерал-лейтенантську посаду, а головне управління розвідки тут же присвоює зірку генерал-лейтенанта.  Це приниження всіх військових. Хоча Федоров не з’явився жодного разу в ГУ розвідки. Наскільки мені відомо, то керівник розвідки не давав подання на присвоєння Федорову звання. Це зробив Полторак. Якщо ні, нехай вони скажуть про це публічно. Тому там, де були процедурні порушення, такі укази мають бути скасовані.», — зазначив Гриценко.

Він також висловив сподівання, що інавгурація нового президента відбудеться, і він отримає право працювати і виконувати те, що обіцяв виборцям.

Раніше у команді Володимира Зеленського повідомили, що план роботи нового президента готовий на 95%, серед перших рішень Зеленський планує відмінити одіозні рішення Петра Порошенка щодо кадрових призначень та формування Антиконституційного суду.

Зазначимо, на сьогодні в Раді зареєстровано сім законопроектів щодо дати призначення інавгурації. Депутати планують розглянути кожен з них. Законодавчо інавгурація нового президента має відбутися не пізніше 3 червня.

Поделиться публикацией